top-btn

Візові та сервісні збори

ПЕРЕЛІК ЗБОРІВ
Консульський збір за одного клієнта   Сервісний збір за одного клієнта   Послуга кур'єрської доставки Послуга заповнення візової анкети Фотокопія документу СМС інформування Послуга оформлення медичного страхового полісу
35 Євро* (Віза для громадян України, Російської Федерації, Вірменії, Азербайджану, Молдови та Грузії, відповідно до Угоди про спрощений візовий режим)

80 Євро* (Для громадян інших країн, відповідно до Візового Кодексу)

0 Євро (Віза для дітей, громадян віком до 18 років та інших осіб, відповідно до Угоди про спрощений візовий режим)

40 Євро* (для неповнолітніх дітей іноземних громадян від 6 до 12 років інших країн, відповідно до Візового Кодексу)
570     гривень (еквівалент 20 євро)** 180  гривень/160 гривень 85 гривень 4  гривні 45 гривень За тарифом страхової компанії***
* сплачується в євро на банківський рахунок Посольства/Консульства Греції **оплата здійснюється готівкою в національній валюті (гривнях). Оплата включає 20% ПДВ Послуга на вибір клієнта  (включаючи ПДВ) Послуга на вибір клієнта  (включаючи ПДВ) Послуга на вибір клієнта (включаючи ПДВ) Послуга на вибір клієнта  (включаючи ПДВ) Послуга на вибір клієнта  (включаючи ПДВ)

Візові збори визначені Угодою про спрощений візовий режим між країнами Європейського Союзу та Україною, Російською Федерацією, Вірменією, Азербайджаном, Грузією та Молдовою. Для громадян інших країн візові збори визначені Візовим Кодексом Європейського Союзу. Усі збори не підлягають поверненню не залежно від прийнятого рішення.

***Послуга оформлення полісу медичного страхування доступна у всіх Візових Центрах Греції. Більш детальну інформацію щодо вартості та оформлення страхового полісу Ви можете дізнатися безпосередньо на місці, звернувшись до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Категорії громадян України, що звільняються від сплати візового збору:

  • пенсіонери, за умови надання пенсійного посвідчення чи виписки з пенсійного фонду про нарахування пенсії;
  • неповнолітні віком до 18 років;
  • студенти, залежні від батьків, віком до 21 року, за умови надання нотаріального спонсорського листа від батьків та довідки з навчального закладу;
  • інші категорії громадян згідно Візового Кодексу, після попереднього перегляду документів.

Для ознайомлення з Угодою про спрощений візовий режим між Україною та ЄС, політикою ЄС у сфері візового законодавства і таке інше, будь-ласка, натисніть тут.

Категорії громадян, що звільняються від сплати сервісного збору: діти віком до 6 років.

Щоб ознайомитись з вартістю додаткових послуг, будь ласка, натисніть тут.