Візові та сервісні збори

ПЕРЕЛІК ЗБОРІВ
Консульський збір за одного заявника Сервісний збір за одного заявника Послуга кур'єрської доставки Послуга заповнення візової анкети Послуга оформлення медичного страхового полісу
35 Євро* (Віза для громадян України, Російської Федерації, Вірменії, Азербайджану, Молдови та Грузії, відповідно до Угоди про спрощений візовий режим)

60 Євро* (Для громадян інших країн, відповідно до Візового Кодексу)

0 Євро (Віза для дітей, громадян віком до 18 років та інших осіб, відповідно до Угоди про спрощений візовий режим)
585 гривень (еквівалент 20 євро)** 100 гривень 75 гривень За тарифом страхової компанії***
* сплачується в євро на банківський рахунок Посольства/Консульства Греції **оплата здійснюється готівкою в національній валюті (гривнях). Оплата включає 20% ПДВ Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ) Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ) Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)

Візові збори визначені Угодою про спрощений візовий режим між країнами Європейського Союзу та Україною, Російською Федерацією, Вірменією, Азербайджаном, Грузією та Молдовою. Для громадян інших країн візові збори визначені Візовим Кодексом Європейського Союзу. Усі збори не підлягають поверненню не залежно від прийнятого рішення.

***Послуга оформлення полісу медичного страхування доступна у всіх Візових Центрах Греції. Більш детальну інформацію щодо вартості та оформлення страхового полісу Ви можете дізнатися безпосередньо на місці, звернувшись до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Категорії громадян, що звільняються від сплати візового збору:

  • пенсіонери, за умови надання пенсійного посвідчення чи виписки з пенсійного фонду про нарахування пенсії,
  • неповнолітні віком до 18 років,
  • студенти, залежні від батьків, віком до 21 року, за умови надання нотаріального спонсорського листа від батьків та довідки з навчального закладу,
  • інші категорії громадян згідно Візового Кодексу, після попереднього перегляду документів.

Для ознайомлення з Угодою про спрощений візовий режим між Україною та ЄС, політикою ЄС у сфері візового законодавства і таке інше, будь-ласка, натисніть тут.

Категорії громадян, що звільняються від сплати сервісного збору: діти віком до 6 років.

Вартість подачі документів у залі підвищеного комфорту Premium Lounge cтановить 2185 грн. (еквівалент 75 Євро) з одного заявника з урахуванням ПДВ 20% та сплачується у національній валюті (Гривні). Діти віком до 6 років звільняються від оплати збору Premium Lounge, а також діти від 6 до 12 років у разі відсутності при подачі документів у залі підвищеного комфорту.

Вартість даної послуги не включає консульський та сервісний збори, а також інші додаткові послуги.

Щоб ознайомитись з вартістю інших додаткових послуг, будь ласка, натисніть тут.