top-btn

Короткострокові візи

Короткострокові шенгенські візи дозволяють перебування на території країн-учасниць Шенгенської угоди не більше, ніж 90 днів у півріччі. Заяви на отримання короткострокових віз можуть подаватися до Візових Центрів без попереднього запису.

Довгострокові національні візи типу D дозволяють проживання на території однієї з країн- учасниць Шенгенської угоди терміном більше 90 днів на півроку. Заяви на отримання довгострокових та національних віз мають подаватися до Посольства та Генеральних консульств Греції в Україні.

Греція є країною-членом Європейського Союзу та стороною Шенгенської угоди. Ці два фактори визначають вимоги до віз для іноземних громадян, що бажають відвідати Грецію.

Шенгенська віза необхідна для перебування у країнах Шенгенської зони (Австрія, Бельгія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція та Швейцарія). Загальний період перебування у Шенгенській зоні не має перевищувати 90 днів у півріччя, починаючи з дати першого візиту.

Українським громадянам НЕОБХІДНА віза для відвідування Греції, за виключенням власників дипломатичних, службових та спеціальних (зелених) паспортів.

Ви маєте подавати документи на отримання Шенгенської візи до Візових Сервіс Центрів Посольства Греції якщо:

  • країна призначення подорожі (країна-учасник Шенгенської угоди, у якій ви перебуватимете найдовше) – Греція;
  • ви плануєте провести однакову кількість днів у декількох країнах-учасницях Шенгенської угоди, проте Греція - перша країна прибуття до Шенгенської зони.

Заяви на отримання візи можуть бути подані до Візових Центрів у Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрi, Чернівцях та Луцьку, які підпадають під юрисдикцію Посольства Греції в Києві. Візовий Центр в Одесі підпадає під юрисдикцію Генерального Консульства Греції в Одесі.

Інформацію щодо регіональної юрисдикції Консульських Відділів Посольства Греції та адреси найближчих до Вас Візових Центрів Ви можете знайти у розділі «Контакти».

Починючи з 20.12.2019р. всі клієнти, які подають документи на отримання грецької шенген візи повинні здати відпечатки пальців незалежно від того здавали вони їх раніше чи ні.