top-btn

Новини

 • news-icon

  02 лютого 2020

  Збільшення зборів за оформлення віз.

  Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років візовий збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

 • news-icon

  20 грудня 2019

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, звірніть увагу що починаючи з 20 грудня 2019р. всі клієнти, які подають документи на отримання грецької шенген візи повинні здати відпечатки пальців незалежно від того здавали вони їх раніше чи ні.

 • news-icon

  08 квітня 2019

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у квітні та травні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news-icon

  23 серпня 2018

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 28 по 31 серпня Візовий Центр Посольства Греції в Одесі не буде приймати документи. Видача паспортів буде здійснюватися в звичайному режимі.

 • news-icon

  27 квітня 2018

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із вихідними днями банків 30 квітня 2018 Візові Центри у всіх містах (окрім Києва, Дніпра та Львова) зможуть приймати лише тих заявників, які звільняються від сплати консульського збору.

 • news-icon

  27 квітня 2018

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у травня, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news-icon

  23 березня 2018

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 02 квітня 2018 Візовий Центр у Львові, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрі, Рівному, Вінниці, Ужгороді, Чернівцях та Луцьку буде зачинено на прийом та видачу документів.

 • news-icon

  28 грудня 2017

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 27 грудня 2017 Візовий Центр у Львові переїхав до нового офісу за адресою: Львів, вул. Джерельна 18.

 • news-icon

  19 грудня 2017

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у грудні та січні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news-icon

  30 листопада 2017

  Шановні клієнти, під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Вартість копії становить 2 грн 50 коп. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів.

 • news-icon

  11 червня 2017

  Зверніть увагу, що біометричні паспорта громадян України більше на розгляд не приймаються.

 • news-icon

  30 March 2017

  Шановні клієнти,

  Ми раді Вас повідомити про те, що 03/04/2017  буде відкрито Візовий Центр Посольства Греції в місті Чернівці.

 • news-icon

  29 March 2016

  З 1 квітня 2016 року Візовий Центр пропонує економічну та ефективну послугу мобільної біометрії клієнт може замовити послугу мобільної біометрії для себе, сім'ї або групи, що зробить послугу більш економічно ефективною для клієнтів. Збір за відповідну послугу можливо сплатити лише за допомогою кредитної картки або за безготівковим розрахунком і в національній валюті (гривня).

 • news-icon

  13 October 2015

  2 листопада 2015 року Візовий Центр у місті Дніпропетровськ переїхав до БЦ «Атріум», вул. Карла Маркса, 22.

  9 листопада 2015 року Візовий Центр у місті Львів переїхав до ТРЦ «Львів Форум», вул. Під дубом, 7Б, 2 поверх.

 • news-icon

  Шановні клієнти,

  Повідомляємо Вас, що в зв’язку з ситуацією в країні, прийом документів в Генеральному Консульстві Греції в Маріуполі призупинено. Візові Центри Греції в Маріуполі та Донецьку зачинені до отримання подальших розпоряджень. Візовий Центр Греції в Дніпропетровську працює у звичайному режимі.

  Зверніть, будь ласка, увагу, що в зв’язку з закриттям Генерального Консульства Греції в Маріуполі, Візові Центри юрисдикції Посольства Греції у Києві також приймають запити на отримання візи від заявників, які офіційно зареєстровані або працевлаштовані (мають довідку з місця роботи / навчального закладу про працевлаштування / навчання) у наступних регіонах: Запорізька область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська область.

  Будь ласка, перевіряйте оновлення на нашому сайті або телефонуйте до колл-центру перед відвіданням Візового центру.

 • news-icon

  Шановні клієнти,

  Звертаємо Вашу увагу. 
  Для Вашої зручності, з 26 травня 2014 року Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет.
  Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Вартість послуги складає 75грн., включаючи ПДВ.
  Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

   

 • news-icon

   

  Шановні заявники,

  Візовий центр Греції радий повідомити Вас про започаткування процедури пообідньої доставки документів до Посольства Греції у місті Київ. Відтепер, термінові справи, подані до 12 години дня, будуть доставлені до Посольства у той самий день.Це дозволить зменшити підсумковий час опрацювання Вашої справи Візовим центром. Будь-ласка, зверніть увагу, що ця процедура впливає лише на загальний час опрацювання, але не розгляду справи Посольством Греції в Україні. Застосування зазначеної процедури можливе лише у місті Київ. Будь-ласка, перевірте можливість подачі Ваших документів згідно розподілу юрисдикцій на цій сторінці