top-btn

Що робити після подачі

Після того, як Ви успішно подали документи на отримання грецької шенгенської візи в одному із Візових Центрів, ми подбаємо про те, щоб проінформувати Вас про кожен етап розгляду Вашої заявки за допомогою додаткової SMS-послуги. Інформацію щодо вартості даної послуги та інших додаткових послуг Візового Центру Ви можете знайти за наступним посиланням.

Ви також можете особисто перевірити стан Вашої заяви на нашому сайті. Для перевірки стану розгляду заяви, скористайтеся, будь ласка, наступним посиланням.

Третій доступний варіант – уточнити стан розгляду заявки, зателефонувавши до нашого колл-центру. Будьте готові назвати оператору реєстраційний номер Вашої заявки, вказаний на чеку, виданому Вам працівниками Візового Центру після подачі документів, та дату Вашого народження.

Термін опрацювання заяви на отримання візи складає до 4 робочих днів, проте може бути продовженим до 15 робочих днів, згідно регламенту країн-членів Шенгенської угоди, залежно від кількості поданих візових заявок та системи VIS.

Будь ласка, зауважте, що Вас можуть викликати на особисту співбесіду з візовим офіцером до Консульської установи Посольства Греції, перш ніж рішення по Вашій заяві буде прийнято.

Упевнившись, що паспорт отримано Візовим Центром, Ви можете отримати його особисто

Щоб отримати документи, розглянуті Посольством/Генеральним Консульством Греції та передані для отримання в Візовий Центр, Вам необхідно мати з собою свій громадянський паспорт та чек про оплату консульського збору. Якщо Ви є представником та бажаєте отримати паспорт за за клієнта, Вам також необхідно мати доручення відповідного зразка.

  1. близькі родичі (чоловік/дружина, діти, батьки, бабуся/дідусь, онуки) можуть отримати документи за клієнта при наявності документів, що підтверджують родинний зв’язок та написаного від руки доручення з підписом клієнта. Зразок доручення Ви можете знайти тут.
  2. представник акредитованої туристичної агенції може отримати документи за туристів, надавши доручення від агенції зі списком клієнтів.
  3. для клієнтів, що подають свої документи до Візового Центру Греції в Одесі - третя особа може отримати документи за клієнта при наявності нотаріального доручення.

Неповнолітні особи (молодше 18 років) не можуть подати чи отримати документи без батьків або законних опікунів. Щоб подати чи отримати документи за неповнолітню особу, батькам (опікунам) необхідно надати оригінал свідоцтва про народження дитини чи документи, що підтверджують факт опікунства.


Previous