top-btn

Додаткові послуги

Огляд

Додаткові послуги, що представлено на цій сторінці, надаються Візовим Центром. Зазначена вартість додається до сервісного збору. Ці додаткові послуги можна замовити у Візовому Центрі під час подачі документів.

Заповнення візової анкети (85 гривень за одну анкету)

Візові Центри Посольства Греції в Україні пропонують послугу заповнення візової анкети. Клієнти можуть скористатися цією послугою в одному з Візових Центрів. Вартість послуги складає 85 гривень за одну анкету. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої Клієнтом, в електронну форму та роздрукує її.

Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням клієнта та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи. Візовий Центр не несе відповідальності за прийняте Посольством рішення.

Кур’єрська доставка паспорту (180 гривень за кожну заяву)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити доставку Вашого паспорту за обраною адресою. Укажіть необхідну адресу співробітникам Візового Центру, та Ваш паспорт буде доставлено кур’єрською службою..

Термін доставки паспортів кур’єрською службою може складати від 1 до 5 днів, залежно від пункту доставки.

Доставка паспорту до офісу кур’єрської служби (160 гривень за кожну заяву)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити доставку Вашого паспорту до офісу кур’єрської служби, де зможете його і отримати.

Термін доставки паспортів кур’єрською службою може складати від 1 до 5 днів, залежно від пункту доставки.

Копіювання документів (4,00 гривні за 1 сторінку)

Під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати y  співробітника Візового Центру під час подачі документів.

Фотопослуга (60 гривень за 4 фотографій)

У всіх Візових Центрах Посольства Греції в Україні Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни. Безпосередньо в приміщенні Візових Центрів є платні автомати самообслуговування, на екрані яких Ви можете продивитися зроблені фотографії та обрати найкращий варіант. Автомат простий у використанні, а готові фотографії Ви можете отримати протягом 45 секунд. Номінальна вартість 4 фотографій паспортного формату (3,5 * 4,5 см) складає 50 гривень.

Медичний страховий поліс

Додатково у Візових Центрах існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.

СМС-повідомлення (45 гривень)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити послугу СМС-інформування про статус Вашого паспорту. Якщо Ви замовите дану послугу, Ви отримаєте СМС-повідомлення, що сповістить Вас про можливість отримання паспорту. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів. Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону під час замовлення послуги.

Важлива інформація:

  • Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Вашу заяву на отримання візи буде в загальному порядку опрацьовано Консульським відділом Посольства Греції в Києві чи Генерального Консульства Греції в Одесі.
  • Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням
  • Вартість усіх послуг включає 20% ПДВ.