top-btn

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ві Еф Консалтінг Сервісиз (VF Consulting Services) (далі – Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) – це послуга, яка надається для Посольства Греції в Києві, Україна («Посольство»). Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) є стороннім партнером Посольства.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) відповідає за планування зустрічей, прийняття заяв, прийом віз та логістичні збори, подання заявок до посольства й повернення паспорта заявнику (-ам).

Слід зазначити, що надання або відмова у видачі візи в Україні здійснюється виключно на розсуд Посольства, і Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не бере участі у процесі, не несе відповідальності та жодним чином не відповідає за будь-які зволікання з обробкою, наданням чи відхиленням візової анкети будь-якого заявника у Посольстві, яке залишає за собою право вимагати додаткових документів та відмови в оформленні візової заявки.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) вживає всіх необхідних запобіжних заходів під час обробки документів заявника (-ів) і не несе жодної відповідальності перед заявником (-ами) за будь-які документи, які були втрачені під час передачі внаслідок нещасного випадку, крадіжки, стихійного лиха (дії непереборної сили) або будь-якої іншої причини, яка не підлягає контролю або не випливає із умисного невиконання Ві Еф Ес (VFS) своїх обов'язків, а також, якщо документи передаються безпосередньо заявнику (-ам).

Служби доставки

Заявник (-и) погоджується з тим, що кур’єрською службою прийому та доставки, через яку документи повертаються заявнику від Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), керує сторонній постачальник. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не контролює або не управляє жодною кур’єрською компанією, а також не контролює та не керує жодними об'єктами чи послугами, наданими кур’єрською компанією. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) відмовляється від будь-якої відповідальності за будь-яку втрату або шкоду, заподіяну заявнику (-ам), у випадку, якщо його/ її документи затримуються/ недоступні/ втрачені/ пошкоджені кур'єрською компанією, незалежно від того, чи така затримка/ неправильна доставка/ втрата/ пошкодження є результатом халатності, аварії або будь-якої іншої причини. У жодному разі Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) та/ або її представники не несуть відповідальності за будь-які прямі, опосередковані, штрафні, випадкові, спеціальні, побічні збитки або будь-які збитки, завдані такими затримками/ неправильною доставкою/ втратою/ пошкодженням документів, включаючи паспорт Заявника. Без шкоди для вищезгаданого, виключна відповідальність Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) та/ або її представників у разі втрати чи пошкодження паспорта під час транзиту обмежується відшкодуванням суми платежів, що стягуються Посольством, за заміну загубленого/ пошкодженого паспорту відповідно до звичайної процедури подання заявки, та наданні допомоги заявнику при заміні втрачених віз. Таке відшкодування суми винагороди здійснюється Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) заявнику (-ам) лише після подання заявником (-ами) квитанції, виписаної Посольством. Заявник (-и) погоджується з тим, що вищесказане обмеження відповідальності - це узгоджений розподіл ризику між сторонами, і таке обмеження відповідальності є невід'ємною частиною цього обмеження відповідальності.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) або будь-яка з її посадових осіб, директорів, працівників, агентів тощо не несе жодної відповідальності за будь-які затримки або за втрату чи пошкодження будь-якої візової заяви, паспорта чи іншого документа, що спричинені або виникають під час подання заявки, паспорта чи документа через будь-яку сторонню поштову або кур'єрську службу, у тому числі, під час перевезення візових документів, паспорта або інших документів між Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) та Посольством та під час повернення компанією Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) заявникові (-у).

Сервісні збори

торговельні інструменти, якщо застосовуються, підлягають реалізації. Плата за обслуговування, після отримання Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) від заявника, не підлягає відшкодуванню за будь-яких обставин, незалежно від того, чи Посольство надало візу, чи ні.

Реклама

рекламні матеріали можуть супроводжувати відповідні документи під час їх повернення заявнику. Якщо заявник (-и) не бажає отримувати будь-які рекламні матеріали разом із відповідними документами, він повинен заздалегідь проінформувати Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) на час подання документів.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), на власний розсуд, може змінювати, скасовувати або відміняти будь-які або всі умови, зазначені в даному документі, без попереднього повідомлення. Жоден співробітник компанії Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не має жодних повноважень змінювати, збільшувати або відміняти будь-які чи всі зазначені вище умови без попередньої письмової згоди Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Ці умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії або спори, що виникають у зв'язку з наданими Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) заявнику послугами, підпадають під виключну юрисдикцію судів України.

Справжнім заявник погоджується і підтверджує, що заявник та/ або його представник перед поданням заяви на отримання візи прочитав, зрозумів і погодився виконувати без обмежень всі умови та деталі, вказані в цьому документі.

Корпоративний офіс:

ЦБ «Гуллівер», 8 поверх
1-а, пл. Спортивна,
Київ, 01023 – Україна